wygodnarecepta.pl

Poznaj nas!

Drogi Pacjencie,

Jestem lekarzem z ponad 30 letnim doświadczeniem i od lat obserwuję jak postęp technologiczny w pozytywny sposób wpływa na branżę medyczną. Telemedycyna przestała być przyszłością. Ona jest już naszą teraźniejszością mogącą z powodzeniem ratować życie szczególnie w dzisiejszych, ciężkich czasach wzmożonej aktywności wirusów.

Dlatego już teraz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Pacjentów udostępniam platformę WygodnaRecepta.pl gdzie każdy ma możliwość otrzymania profesjonalnej porady medycznej wraz z e-Receptą na wybrane leki.

Gorąco zachęcam do korzystania z teleporad dostępnych w serwisie. Ja i mój zespół dołożymy wszelkich starań aby każda z nich została zrealizowana sprawnie i bezpiecznie, a w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt kontakt@wygodnarecepta.pl lub telefoniczny.

Serdenicznie pozdrawiam,
Waldemar Helm

Specjalista Położnictwa i Ginekologii
Lekarz z bogatym, ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w państwowych i prywatnych zakładach opieki zdrowotnej. Numer PWZ: 1351713.

E-Recepta

E-Recepta to elektroniczny dokument, który zastępuje tradycyjną, papierową receptę. E-Receptę zrealizujesz na podstawie czterocyfrowego kodu, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. Od stycznia 2020 lekarze mają obowiązek wystawiać pacjentom recept w formie elektronicznej, które zrealizujesz w każdej aptece w Polsce. Wystarczy że wraz z otrzymanem kodem recepty podasz farmaceucie swój numer PESEL. Jeśli posiadasz skonfigurowane Internetowe Konto Pacjenta na portalu pacjent.gov.pl informacje o wystawionej e-Recepcie znajdziesz również i tam.

Dlaczego wybrać nas?

Bezpieczeńswo

Nie narażaj się na przebywanie z osobami chorymi w przychodniach. Dzięki Nam minimalizujesz ryzyko zarażenia się wirusami.

Cukrzyca

Szybkość

U Nas e-Receptę otrzymasz po ok. 1 godzinie od złożenia zamówienia o ile lekarz nie znajdzie przeciwwskazań.

7 dni w tygodniu

E-recepty wystawiane są przez 7 dni w tygodniu. Nie ma ryzyka że zostawimy Cię w sytuacji awaryjnej bez pomocy medycznej.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Masz do nas jakieś pytania? Nie wahaj się napisać. Nasi konsultanci odpowiedzą na nie natychmiast.

Masz jakieś pytania?
Add to cart